Netflix Oyun Kütüphanesi İçin Mayıs Oyunları Duyuruldu

Netflix aboneleri için sunulan oyun kütüphanesi Mayıs ayında yeni oyunlarla genişliyor. Eklenecek yeni mobil oyunlar arasında Sonic Mania Plus, Katana Zero ve Braid Anniversary Edition, Paper Trail ve Netflix Stories: Virgin River gibi beş yeni oyun yer alıyor.

7 Mayıs’ta sunulacak Sonic Mania Plus’ta Sonic, Tails veya Knuckles olarak koşacak, zıplayacak ve altın yüzükleri toplayacaksınız. Geçmiş Sonic oyunlarından nostaljiler ve Paskalya yumurtalarıyla dolu bu yeniden düzenlenmiş retro platform oyununda, dünyanın en hızlı mavi kirpisinin muhteşem kutlamasını deneyimleyeceksiniz.

14 Mayıs’ta yayınlanacak Braid, Anniversary Edition’da bir şehir evinden, yakalanması zor bir prensesi arayarak zamanın tuhaf davrandığı, birbirine bağlı bir dizi dünyaya yolculuk yapacaksınız. Yol boyunca, hala aklınızdan çıkmayan anıları ve pişmanlıkları keşfedeceksiniz. Ödüllü platform oyununun bu Anniversary Edition yeniden düzenlemesi, 40 yeni seviye (Netflix üyelerine özel bir seviye dahil), tamamen yeniden boyanmış yüksek çözünürlüklü grafikler, yeni ses efektleri ve kapsamlı sesli yorumlar içeriyor.

21 Mayıs’ta gelecek Paper Trail ise Tokyo Game Show’da En İyi Mobil Oyun seçilen bir yukarıdan aşağıya bulmaca macerası. Oyun eğitimine devam etmek için evinden ilk kez ayrılan, yetişmekte olan bir akademisyen olan Paige olarak oynadığınız, katlanabilir bir kağıt dünyasında geçiyor. Bu yolculukta sırları ortaya çıkaracak, yeni alanları keşfedecek, unutulmaz hikayeleri olan karakterlerle tanışacak ve ortamı katlayıp iki tarafı birleştirerek bulmacaları çözeceksiniz.

Netflix Stories: Virgin River ise 29 Mayıs’ta çıkacak. Oyunda hiç beklemediğiniz yerde romantizmi ve dostluğu bulmak için Virgin River’ın konforuna ve güzelliğine kaçacaksınız. Oyunda en sevdiğiniz karakterlerle etkileşime geçecek ve hayatınızda neyin eksik olduğunu keşfetmenize yardımcı olacak seçimler yapacaksınız: topluluk, tatmin ve nihayetinde gerçek aşk.

Son olarak Mayıs ayında belirsiz bir günde çıkacak olan Katana Zero, 16 bit görselleri ve retro estetiğiyle beğenilen bir piksel sanatı neo-noir platform oyunu. Oyunda baş döndürücü aksiyon ve anında ölümle sonuçlanan dövüşlerle karşı karşıya kalan bir samuray suikastçisisiniz. Düşmanlarınıza kılıcınızla veya elinizdeki herhangi bir şeyle saldıracak ve bir sonraki seviyeye ilerlemek için engellerden kaçacaksınız. Hikayeyi seviyeler arasında ilerleten konuşmalarda nasıl yanıt vereceğinizi seçeceksiniz.

Netflix’in tüm abonelerine sunduğu oyunlar, “Reklam yok, ekstra ücret yok, uygulama içi satın alma yok” sloganını atıyor ve üyelik aktif olduğu sürece sınırsız erişim olanağı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir